Iskanje
Napredno iskanje
Domov domov
www.zdravgozd.si
Skip Navigation LinksVarstvo gozdov / Kontakti

GIS

Kontakti za varstvo gozdov

Organizacije

Gozdarska inšpekcija

Oddelek Ime in priimek Naslov Telefon E-pošta
Direktor Andrej Drašler Dunajska cesta 58
1000 Ljubljana
Tel Tel (01) 434 57 20
andrej.drasler@gov.si
LJUBLJANA Igor Curk Dunajska cesta 58
1000 Ljubljana
Tel (01) 420 45 01
Igor.Curk@gov.si
LJUBLJANA Bojan Vomer Maistrova 16
1240 Kamnik
Tel (01) 830 98 41
Bojan.Vomer@gov.si
LJUBLJANA Andrej Drašler Taborska cesta 1
1290 Grosuplje
Tel (01) 781 01 01
Andrej.Drasler@gov.si
MOZIRJE Ida Oderlap Kranjc Šmihelska cesta 2
3330 Mozirje
Tel (03) 839 26 30
Ida.Oderlap-Kranjc@gov.si
KOČEVJE Drago Karel Čahuk Trg zbora odposlancev 2
1330 Kočevje
Tel (01) 893 02 92
Drago.Cahuk@gov.si
MARIBOR Tomaž Peček Prešernova 29
2250 Ptuj
Tel (02) 798 06 82
Tomaz.Pecek@gov.si
MARIBOR Drago Nemec Trg svobode 26
2310 Slov. Bistrica
Tel (02) 805 10 90
Drago.Nemec@gov.si
SLOVENJ GRADEC Anton Strgar Meža 10
2370 Dravograd
Tel (02) 877 04 04
Mob (041) 339 737
Anton.Strgar@gov.si
CELJE Andreja Ratajc Opekarniška cesta 2
3000 Celje
Tel (03) 425 27 68
Andreja.ratajc@gov.si
KRANJ Urška Ahačič Slovenski trg 1
4000 Kranj
Tel (04) 231 91 32
Urska.Ahacic@gov.si
BLED Janez Slavec Slovenski trg 1
4000 Kranj
Tel (04) 231 91 31
Janez.Slavec@gov.si
SOŠKO gozdarski inšpektor Trg Edvarda Kardelja 1
5000 Nova Gorica
Tel (05) 331 18 71
POSTOJNA Alenka Čar Seražin Kolodvorska 5
6230 Postojna
Tel (05) 721 29 23
Alenka.Car@gov.si
KRAS Mirica Križaj Kolodvorska 5
6230 Postojna
Tel (05) 721 29 21
Mirica.Krizaj@gov.si
NOVO MESTO Borut Tavčar Defranceschijeva ulica 1
8000 Novo mesto
Tel (07) 394 24 42
Borut.Tavcar@gov.si
BREŽICE Danijel Pavlin Cesta prvih borcev 24a
8250 Brežice
Tel (07) 499 50 83
Pavlin.Danijel@gov.si
POMURJE Anton Lejko Kardoševa 2
9000 Murska Sobota
Tel (02) 512 49 43
Anton.Lejko@gov.si

Na vrh stranina vrh strani
Pogoji uporabe    Piškotki    Kazalo    Skrbnik strani