Iskanje
Napredno iskanje
Domov domov
www.zdravgozd.si
Skip Navigation LinksVarstvo gozdov / Kontakti

GIS

Kontakti za varstvo gozdov

Organizacije

Zavod za gozdove Slovenije

Oddelek Ime in priimek Naslov Telefon E-pošta
Centralna enota Marija Kolšek Večna pot 2
1000 Ljubljana
Tel (01) 470 00 77
Mob (041) 657 249
Fax (01) 423 53 61
marija.kolsek@zgs.si
Območna enota Tolmin Zoran Zavrtanik Tumov drevored 17
5220 Tolmin
Tel (05) 380 12 54
Mob (041) 657 050
Fax (05) 380 12 60
zoran.zavrtanik@zgs.si
Območna enota Bled Vida Papler-Lampe Ljubljanska cesta 19
4260 Bled
Tel (04) 575 03 00
Mob (041) 657 124
Fax (04) 574 10 69
vida.papler-lampe@zgs.si
Območna enota Kranj mag. Jurij Rozman Cesta Staneta Žagarja 27b
4000 Kranj
Tel (04) 202 42 00
Mob (041) 657 164
Fax (04) 201 19 47
jurij.rozman@zgs.si
Območna enota Ljubljana Barbara Slabanja Tržaška cesta 2
1000 Ljubljana
Tel (01) 241 06 12
Mob (041) 657 244
Fax (01) 241 06 40
barbara.slabanja@zgs.si
Območna enota Postojna Frenk Prelec Vojkova 9
6230 Postojna
Tel (05) 700 06 10
Mob (041) 657 314
Fax (05) 700 06 28
frenk.prelec@zgs.si
Območna enota Kočevje mag. Mirko Perušek Rožna ulica 39
1330 Kočevje
Tel (01) 895 04 00
Mob (041) 657 392
Fax (01) 895 52 75
mirko.perusek@zgs.si
Območna enota Novo mesto Andrej Držaj Gubčeva 15
8000 Novo mesto
Tel (07) 394 25 71
Mob (041) 657 490
Fax (07) 394 25 60
andrej.drzaj@zgs.si
Območna enota Brežice Mojca Bogovič Ulica bratov Milavec 61
8250 Brežice
Tel (07) 499 16 02
Mob (041) 657 551
Fax (07) 499 16 22
mojca.bogovic@zgs.si
Območna enota Celje Miran Orožim Ljubljanska 13
3000 Celje
Tel (03) 425 51 80
Mob (041) 657 611
Fax (03) 425 51 90
miran.orozim@zgs.si
Območna enota Nazarje Marijan Denša Savinjska cesta 4
3331 Nazarje
Tel (03) 839 37 74
Mob (041) 657 634
Fax (03) 583 15 09
marijan.densa@zgs.si
Območna enota Slovenj Gradec Gorazd Mlinšek Vorančev trg 1
2380 Slovenj Gradec
Tel (02) 883 92 20
Mob (041) 657 715
Fax (02) 883 92 36
gorazd.mlinsek@zgs.si
Območna enota Maribor Nenad Zagorac Tyrševa 15
2000 Maribor
Tel (02) 234 16 20
Mob (041) 657 779
Fax (02) 234 16 33
nenad.zagorac@zgs.si
Območna enota Murska Sobota Drago Trajber Arhitekta Novaka 17
9000 Murska Sobota
Tel (02) 534 95 00
Mob (041) 657 831
Fax (02) 530 49 10
drago.trajber@zgs.si
Območna enota Sežana Boštjan Košiček Partizanska cesta 49
6210 Sežana
Tel (05) 707 44 03
Mob (041) 695 549
Fax (05) 734 23 56
bostjan.kosicek@zgs.si

Na vrh stranina vrh strani
Pogoji uporabe    Piškotki    Kazalo    Skrbnik strani