Iskanje
Napredno iskanje
Domov domov
www.zdravgozd.si
Skip Navigation LinksVarstvo gozdov / Napovedi o zdravju gozdov

GIS Invazivke Boletus informaticus DanubeForestHealth LVG FB-VARGO

Napovedi o zdravju gozdov

Seznam napovedi

Dnevne napovedi

NazivVeljavnostIzdaja
Žled - kratkoročna napoved19.10.202019.10.2020
Požar - model FWI-INCA19.10.202019.10.2020
Pityogenes chalcographus - CHAPY-1 grafikon18.10.202018.10.2020
Pityogenes chalcographus - CHAPY-1 karta18.10.202018.10.2020
Ips typographus - RITY-2 graf18.10.202018.10.2020
Ips typographus - RITY-2 karta18.10.202018.10.2020
Požar - model FWI-ALADIN19.10.2020–21.10.202019.10.2020

Kratkoročne napovedi

NazivVeljavnostIzdaja
Ips typographus - posamezna past201411.07.2014
Biscogniauxia nummularia - prognoza pojava v 2014201423.04.2014
Ips typographus - stanje pomlad 2014201428.10.2014
Ips typographus - napoved za 2016201631.05.2016
Ips typographus - prenamnožitev v 2016201619.07.2016
Žled - opis modela30.01.2014–08.02.201402.12.2016
Biscogniauxia nummularia - prognoza pojava v 2013201326.02.2013
Ips typographus - opis modela RITY-1201609.02.2017
Ips typographus - namnožitev v 2017201721.07.2017
Ips typographus - napoved za 2017201721.07.2017
Ips typographus - namnožitev v 2018201819.07.2018
Ips typographus - napoved za 2018201819.07.2018
Požar - opis modela FWI-INCA201821.08.2018
Ips typographus - namnožitev v 2019201921.07.2019
Ips typographus - napoved za avgust 2019201916.09.2019
Ips typographus - napoved za 2020202024.03.2020
Ips typographus - rok sanitarne sečnje11.05.202011.05.2020
Ips typographus - namnožitev 2020202017.07.2020

Dolgoročne napovedi

NazivVeljavnostIzdaja
Bursaphelenchus xylophilus - simulacija širjenja2000–210021.10.2013
Biscogniauxia nummularia - tri scenariji1981–210015.03.2008
Eutypella parasitica - ocena tveganja2000–210014.11.2007
Sanitarna sečnja - trend - tri scenariji2000–210019.12.2007
Ips typographus - trend - tri scenariji2000–210019.12.2007
Žled - trend - tri scenariji2000–210019.12.2007

Na vrh stranina vrh strani
Pogoji uporabe    Piškotki    Kazalo    Skrbnik strani