Iskanje
Napredno iskanje
Domov domov
www.zdravgozd.si
Skip Navigation LinksVarstvo gozdov / Gradivo / Analiza sanitarnega poseka

GIS Invazivke Boletus informaticus DanubeForestHealth LVG FB-VARGO

Analiza sanitarnega poseka

©Zavod za gozdove Slovenije

S pomočjo orodja na tej strani lahko naredimo poljubno analizo sanitarnega poseka gozdnega drevja v Sloveniji. Rezultate analiz moramo citirati na naslednji način:
Timber - podatkovna zbirka o poseku gozdnega drevja. Zavod za gozdove Slovenije, 1995-2020.

Vrsta analize

Analiza
Količina

Izbira pogojev

Vrsta san. poseka
Drevesna vrsta
GGO
Obdobje od
Obdobje do  
 

Rezultati

Preglednica

GGO Naziv Volumen (m3)
01 TOLMIN 2855545,5
02 BLED 4057154,7
03 KRANJ 2980922
04 LJUBLJANA 6696612,8
05 POSTOJNA 4961862,9
06 KOČEVJE 5400373,9
07 NOVO MESTO 2590694,4
08 BREŽICE 1414262,9
09 CELJE 1303549,8
10 NAZARJE 1903628,3
11 SLOVENJ GRADEC 2963440,7
12 MARIBOR 2762703,4
13 MURSKA SOBOTA 738132,7
14 SEŽANA 522964,2

Grafikon

Karta

Tukaj lahko pregledate rezultate poizvedbe na karti. Prosimo, počakajte. Izdelava karte traja več sekund.


Na vrh stranina vrh strani
Pogoji uporabe    Piškotki    Kazalo    Skrbnik strani