Iskanje
Napredno iskanje
Domov domov
www.zdravgozd.si
Skip Navigation LinksVarstvo gozdov / Gradivo / Analiza sanitarnega poseka

GIS

Analiza sanitarnega poseka

©Zavod za gozdove Slovenije

S pomočjo orodja na tej strani lahko naredimo poljubno analizo sanitarnega poseka gozdnega drevja v Sloveniji. Rezultate analiz moramo citirati na naslednji način:
Timber - podatkovna zbirka o poseku gozdnega drevja. Zavod za gozdove Slovenije, 1995-2018.

Vrsta analize

Analiza
Količina

Izbira pogojev

Vrsta san. poseka
Drevesna vrsta
GGO
Obdobje od
Obdobje do  
 

Rezultati

Preglednica

GGO Naziv Volumen (m3)
01 TOLMIN 2276799,5
02 BLED 3136110,8
03 KRANJ 2619723,3
04 LJUBLJANA 6129907,5
05 POSTOJNA 4154151,5
06 KOEEVJE 4524002,6
07 NOVO MESTO 2313905,9
08 BREŽICE 1226265,3
09 CELJE 1206536,1
10 NAZARJE 1641364,4
11 SLOVENJ GRADEC 2147427,3
12 MARIBOR 2306040,2
13 MURSKA SOBOTA 640663,7
14 SEŽANA 437683,7

Grafikon

Karta

Tukaj lahko pregledate rezultate poizvedbe na karti. Prosimo, počakajte. Izdelava karte traja več sekund.


Na vrh stranina vrh strani
Pogoji uporabe    Piškotki    Kazalo    Skrbnik strani