Iskanje
Napredno iskanje
Domov domov
www.zdravgozd.si
Skip Navigation LinksVarstvo gozdov / Gradivo / Analiza sanitarnega poseka

GIS

Analiza sanitarnega poseka

©Zavod za gozdove Slovenije

S pomočjo orodja na tej strani lahko naredimo poljubno analizo sanitarnega poseka gozdnega drevja v Sloveniji. Rezultate analiz moramo citirati na naslednji način:
Timber - podatkovna zbirka o poseku gozdnega drevja. Zavod za gozdove Slovenije, 1995-2017.

Vrsta analize

Analiza
Količina

Izbira pogojev

Vrsta san. poseka
Drevesna vrsta
GGO
Obdobje od
Obdobje do  
 

Rezultati

Preglednica

GGO Naziv Volumen (m3)
01 TOLMIN 2134901,8
02 BLED 2641646,3
03 KRANJ 2425927,3
04 LJUBLJANA 5838850,5
05 POSTOJNA 3686200,9
06 KOEEVJE 3525432,9
07 NOVO MESTO 2155791,6
08 BREŽICE 1179398,9
09 CELJE 1144559,3
10 NAZARJE 1338996,3
11 SLOVENJ GRADEC 1740856,9
12 MARIBOR 2079715,6
13 MURSKA SOBOTA 583008,6
14 SEŽANA 420967,4

Grafikon

Karta

Tukaj lahko pregledate rezultate poizvedbe na karti. Prosimo, počakajte. Izdelava karte traja več sekund.


Na vrh stranina vrh strani
Pogoji uporabe    Piškotki    Kazalo    Skrbnik strani